Viesu grāmata

Atsauksmes

Ko par mums saka!

Ieva un Dzintars Lejiņi

2008 Atsauksme: "Dzirnavās" svinējām gan draugu kāzas., gan savējās. Daina ar Jāni ir kolosāli cilvēki, kas savu darbiņu dara ar lielāko mīlestību un rūpību! Sirdssiltums staro no katra Dzirnavu pakša. Novēlu ar tādu pat gribasspēku un mīlestību turpināt! Paldies jums liels! 🙂

Ieva un Dzintars Lejiņi
Solvita

Liels paldies Kučuru dzirnavu saimniecei Dainas kundzei! Ļoti mājīga vieta, sirsnīga uzņemšana, garšīgs ēdiens! Paldies, ka omītes 80 gadu jubilejas svinības palīdzējāt padarīt par neaizmirstamiem svētkiem!

Solvita
Renāte

Liels paldies Kučuru dzirnavu saimniecei Dainas Mednes kundzei! Par ļoti sirsnīgo uzņemšanu, garšīgo ēdienu, skaisto galda klājumu! Īpašs paldies par saimnieces stāstu par Kučuru dzimtu un dzirnavām par jauko ekskursiju, tur acis ir kur piesiet, ļoti skaista un interesanta vieta ar savu interesanto stāstu. Paldies, ka mūsu svinības padarīt par neaizmirstamiem svētkiem!

Renāte
Edgars

Skaista vieta, ļoti laipna saimniece, garšīgi gatavo. Domāju atgriezties 🙂

Edgars
Ēķu ģimene

Milzīgs paldies par viesmīlīgo un omulīgo uzņemšanu! Pie Jums ir super!

Ēķu ģimene
Lāsma un Artūrs

Mīļš paldies par jauko atpūtu. Satriecošu apkalpošanu un brīnišķīgo pirtiņu. Brauciet uz šo vietu tā ir fantastiska.... Lai saimniekiem pietiek izturības. Lai veicas....

Lāsma un Artūrs
DEAC

Paldies Jums liels par uzņēmšanu, esam patiesi priecīgi, ka šīs brīvdienas varējām atpūsties Jūsu dzirnavas! Ceram noteikti atgriezties 🙂 Digitālās Ekonomikas Attīstības Centrs Kolektīvs.

DEAC
Žaneta ar Ivo

Būs brīnumi, ja vien tiem noticēsim, Būs laime tad, ja pratīsim to dot. Būs prieks, ja protam citus ielīksmot. Un nevajag nemaz tik daudz- Pavisam maz, Pavisam nieku, Lai mirdzošs mirklis nestu prieku! Paldies par jaukajiem atceres brīžiem 6.augustā.Kaut vairāk uz mūsu zemītes būtu tik jauku un sirsnīgu cilvēku kā Medņu pāris. Vēlam arī turpmāk saglabāt darba sparu, sirsnību, viesmīlību un galvenais,protams,lai stipra veselība. Paldies.

Žaneta ar Ivo
Andris

Par Jums uzzinājām portālā http://viesumajas.lv , pamēģinājām un tiešām jauki atpūtāmies. Noteikti brauksim vēl. Paldies Jums!

Andris
Oskars Inga un Tomi

Sirsnīgs paldies par naktsmājām un izrādīto viesmīlību, lieliski atpūtāmies jaukajā brīvdienu namiņā. Paldies par ekskursiju Kučuru dzirnavās!!! Ps. Nav tālu laiks, kad Dzirnavu gaņģi atkal darbosies un tajās taps lieliski milti un putraimi. Tie būs ļoti vajadzīgi gan tuvumā, gan tālumā... 🙂

Oskars Inga un Tomi
Agris

Kā viesis biju 2 kāzās... Viss bija Super, ir ko atcerēties

Agris
Vēlies izteikt savas domas?

Iesūti mums savu atsauksmi!

Meklējat īsto vietu kur nosvinēt fantastiskas kāzas?

Sazinieties ar mums – mēs jums palīdzēsim radīt pasaku!